GOUP
Image Alt

Mikrowyprawy

Będziemy podglądać świstaki i kozice. Dowiecie się dlaczego dolina Kościeliska miała zostać zatopiona. Dlaczego katastrofa w postaci wiatrołomu z 2013 r. to najlepsze, co mogło się zdarzyć w Tatrach Zachodnich. Jak się poszczęści - spotkamy tropy albo i samego króla Tatr - niedźwiedzia brunatnego. Przyjrzymy się też wyjątkowym ptakom. Zobaczycie jedną z trzech ostatnich dolin…

850zł/ per person
Najbliższe: 05.03 - 07.03.2021 r. - Tylko dorośli!

Będziemy szukać, niuchać i tropić. Palić ogniska i wyć do wilków. Łazić po ostępach, w których łatwiej spotkać wilki niż ludzi i spać w miejscu, w którym łatwiej usłyszeć ich wycie niż odgłosy miasta. To będzie jedno z Waszych najcudowniejszych doświadczeń w życiu!

990zł/ per person
Najbliższe: 01-05.05.2019

Puszcza Nalibocka to dawne wschodnie rubieże II RP. Były majątek Radziwiłłów i okolica akcji kultowej książki „Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy” Sergiusza Piaseckiego (znacie?). Kiedyś jeden z bardziej zaludnionych rejonów Białorusi, po II Wojnie Światowej, jeden z najdzikszych.

1650zł/ per person

Jesień w Bieszczadach to jest samo złoto! Kolory, rykowisko, miśki obżerające się jabłkami i pustka. Zero turystów. Będziemy tylko my i dzikie Bieszczady. Wybierzemy się z przewodnikiem w ten fascynujący świat dzikiej przyrody. Pojedźcie z nami na bieszczadzkie safari!

690zł/ per person
spływ tratwą mikrowyprawy

Zabierzemy Was do największego i najdzikszego parku w Polsce - Biebrzańskiego Parku Narodowego! Z nami będziecie mogli przeżyć w nim super przygodę - spłynąć Biebrzą na tratwie. Szukać łosi, machać wiosłami, wykąpać się w rzece albo podziwiać okolicę z dachu tratwy.

450zł/ per person