GO UP
Image Alt

Mikrowyprawy

01.03. - 03.03.2024 r.
Pierwszy Wilczy festiwal w Polsce! Postanowiłem, że nadszedł czas na to, żebyśmy się zebrali! Ci, którym los wilków nie jest obojętny. Ci, których dzika przyroda fascynuje, którzy marzą o wyjątkowych przeżyciach z najbardziej niesamowitym zwierzęciem w Polsce.
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!
Zobaczyć żubra to jak wrócić do prehistorii. Do prawdziwiej dzikiej przyrody. Do nieprzebytych lasów, bagien i łąk. Do ogromnych stad zwierząt, które tysiącami sztuk migrowały przez polanę Białowieską. Zobaczyć żubra, to doświadczyć cudu, bo on nie powinien istnieć. Jak udało się odratować te zwierzęta? Dowiecie się tego podczas tropienia żubrów w Puszczy Białowieskiej!
1 dni
5+
01.12. – 03.12.2023 r.
Będziemy szukać, niuchać i tropić. Palić ogniska i wyć do wilków. Łazić po ostępach, w których łatwiej spotkać wilki niż ludzi i spać w miejscu, w którym łatwiej usłyszeć ich wycie niż odgłosy miasta. To będzie jedno z Waszych najcudowniejszych doświadczeń w życiu!
3 dni
5+
1 turnus: 21 - 27 stycznia, 2 turnus: 28 stycznia - 3 luty, 3 turnus: 4 - 10 luty, 4 turnus: 11 - 17 luty, 5 turnus: 18 - 24 luty 2024
Będziemy budować igloo, tropić zwierzęta i jeździć kuligiem, czyli ferie w Tatrach! Nie ma lepszego miejsca na ferie zimowe niż Tatry! Będzie śnieg, będzie zima i będzie klimat! Co więcej - nie ma lepszej opcji na zimowisko, niż spędzić je z nami! Wielu z was było już ze mną na Tropieniu wilków w Puszczy Białowieskiej, na Biebrzańskich bagnach, a niektórzy nawet w Tatrach.
7 dni
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!

Prastary las

449zł
Razem udajmy się na wyprawę do rezerwatu ścisłego w Białowieży lub białowieskich lasów o charakterze naturalnym. Dawniej do Puszczy Białowieskiej wejść można było tylko za królewskim pozwoleniem. Dzisiaj mamy to szczęście, że możemy zobaczyć ją wszyscy. Poznajcie Puszczę z nami!
1 dni
5+
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!
Puszcza Białowieska to raj dla fotografów! Jest unikatem nie tylko leśnym, ale także zwierzęcym. Zapraszamy was na niezwykłe fotograficzne podróże po Puszczy Białowieskiej z lokalnym, doświadczonym foto-przewodnikiem oraz z użyciem mobilnej czatowni. Zapewniamy przewodnictwo na wszystkie gatunki zwierząt.
od 3 godzin
Napisz do nas kiedy masz ochotę przeżyć przygodę!
Zabierzemy Was na mikrowyprawę nad Biebrzę! Z nami będziecie mogli przeżyć super przygodę - szukać łosi, podziwiać bagna i zaprzyjaźniać się z przyrodą!
3 dni
5 lat+