GO UP
Image Alt

Mikrowyprawy

Najbliższe: 21.05 - 23.05.2021 r. - Tylko dorośli!
Będziemy podglądać świstaki i kozice. Dowiecie się dlaczego dolina Kościeliska miała zostać zatopiona. Dlaczego katastrofa w postaci wiatrołomu z 2013 r. to najlepsze, co mogło się zdarzyć w Tatrach Zachodnich. Jak się poszczęści - spotkamy tropy albo i samego króla Tatr - niedźwiedzia brunatnego. Przyjrzymy się też wyjątkowym ptakom. Zobaczycie jedną z trzech ostatnich dolin w Tatrach, w której zachował się las zbliżony do naturalnego. Zrozumiecie dlaczego najlepszy las to martwy las. I jak odnaleźć ślady po tatrzańskim lodowcu?
3 dni
5+
Najbliższe: 07.05 - 09.05.2021 r. - Tylko dorośli!
Będziemy szukać, niuchać i tropić. Palić ogniska i wyć do wilków. Łazić po ostępach, w których łatwiej spotkać wilki niż ludzi i spać w miejscu, w którym łatwiej usłyszeć ich wycie niż odgłosy miasta. To będzie jedno z Waszych najcudowniejszych doświadczeń w życiu!
3 dni
5+
Zabierzemy Was do największego i najdzikszego parku w Polsce - Biebrzańskiego Parku Narodowego! Z nami będziecie mogli przeżyć w nim super przygodę - spłynąć Biebrzą na tratwie. Szukać łosi, machać wiosłami, wykąpać się w rzece albo podziwiać okolicę z dachu tratwy.
3
6+