GO UP

Tours Search

Napisz do nas kiedy masz ochotę przeżyć przygodę!

Zabierzemy Was na mikrowyprawę nad Biebrzę! Z nami będziecie mogli przeżyć super przygodę - szukać łosi, podziwiać bagna i zaprzyjaźniać się z przyrodą!

899zł / per person
27 - 30.06.2024 r.

Zarezerwuj sobie weekend 27-30 czerwca i zajrzyj do Wisilasu nad Sercowym Potokiem na Trzeci Festiwal Kobiecego Outdooru - zorganizowany przez dziewczyny dla dziewczyn. W magicznym lesie, w kameralnym gronie spędzimy wspólnie 4 dni wypełnione warsztatami w terenie, spotkaniami z podróżniczkami, pisarkami i naukowczyniami, relaksującą jogą i dziką sztuką.

1100zł / per person
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!

Puszcza Białowieska to raj dla fotografów! Jest unikatem nie tylko leśnym, ale także zwierzęcym. Zapraszamy was na niezwykłe fotograficzne podróże po Puszczy Białowieskiej z lokalnym, doświadczonym foto-przewodnikiem oraz z użyciem mobilnej czatowni. Zapewniamy przewodnictwo na wszystkie gatunki zwierząt.

600zł / per person
19 – 21.04.2024 r.

Będziemy szukać, niuchać i tropić. Palić ogniska i wyć do wilków. Łazić po ostępach, w których łatwiej spotkać wilki niż ludzi i spać w miejscu, w którym łatwiej usłyszeć ich wycie niż odgłosy miasta. To będzie jedno z Waszych najcudowniejszych doświadczeń w życiu!

750zł / per person
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!

Zobaczyć żubra to jak wrócić do prehistorii. Do prawdziwiej dzikiej przyrody. Do nieprzebytych lasów, bagien i łąk. Do ogromnych stad zwierząt, które tysiącami sztuk migrowały przez polanę Białowieską. Zobaczyć żubra, to doświadczyć cudu, bo on nie powinien istnieć. Jak udało się odratować te zwierzęta? Dowiecie się tego podczas tropienia żubrów w Puszczy Białowieskiej!

499zł / per person
01.03. - 03.03.2024 r.

Pierwszy Wilczy festiwal w Polsce! Postanowiłem, że nadszedł czas na to, żebyśmy się zebrali! Ci, którym los wilków nie jest obojętny. Ci, których dzika przyroda fascynuje, którzy marzą o wyjątkowych przeżyciach z najbardziej niesamowitym zwierzęciem w Polsce.

1099zł / per person
× Auuu... Jak możemy Ci pomóc?