GO UP

Tours Search

Karnet 4-dniowy 560 zł - cena Early Bird dla pierwszych 10 osób.

Zarezerwuj sobie weekend 17-20 listopada i zajrzyj do przytulnego Schroniska w Dolinie Roztoki na Pierwszy Festiwal Kobiecego Outdooru - zorganizowany przez dziewczyny dla dziewczyn. W uroczej dolinie, w kameralnym gronie spędzimy wspólnie 4 dni wypełnione warsztatami w terenie z pracowniczkami Tatrzańskiego Parku Narodowego, spotkaniami z podróżniczkami, pisarkami i naukowczyniami, relaksującą jogą i nieoczywistą sztuką lokalną.

560zł / per person
Najbliższe: 8.04 - 10.04.2022 r.

Będziemy szukać, niuchać i tropić. Palić ogniska i wyć do wilków. Łazić po ostępach, w których łatwiej spotkać wilki niż ludzi i spać w miejscu, w którym łatwiej usłyszeć ich wycie niż odgłosy miasta. To będzie jedno z Waszych najcudowniejszych doświadczeń w życiu!

1150zł / per person
Najbliższa: 20.05 – 22.05.2022 r. – Families only

Zabierzemy Was na mikrowyprawę nad Biebrzę! Z nami będziecie mogli przeżyć super przygodę - szukać łosi, podziwiać bagna i zaprzyjaźniać się z przyrodą!

899zł / per person
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!

Razem udajmy się na wyprawę do rezerwatu ścisłego w Białowieży lub białowieskich lasów o charakterze naturalnym. Dawniej do Puszczy Białowieskiej wejść można było tylko za królewskim pozwoleniem. Dzisiaj mamy to szczęście, że możemy zobaczyć ją wszyscy. Poznajcie Puszczę z nami!

449zł / per person
Napisz do nas i daj nam znać kiedy wyruszamy!

Zobaczyć żubra to jak wrócić do prehistorii. Do prawdziwiej dzikiej przyrody. Do nieprzebytych lasów, bagien i łąk. Do ogromnych stad zwierząt, które tysiącami sztuk migrowały przez polanę Białowieską. Zobaczyć żubra, to doświadczyć cudu, bo on nie powinien istnieć. Jak udało się odratować te zwierzęta? Dowiecie się tego podczas tropienia żubrów w Puszczy Białowieskiej!

499zł / per person