GO UP
Image Alt

Zasady sprzedaży biletów i polityka zwrotu.

 1. Bilety można kupić wyłącznie poprzez MIKROWYPRAWY.
 2. Aby zarezerwować miejsce, należy wpłacić depozyt w wysokości 450zł/os.
 3. Twoje miejsce zostanie potwierdzone e-mailem po wpłaceniu zadatku.
 4. Aby wziąć udział w wydarzeniu, pełna płatność musi zostać dokonana nie później niż 20 dni przed datą wydarzenia. W przeciwnym razie organizator ma prawo do anulowania rezerwacji i zatrzymania pełnej kwoty zadatku.
 5. Całkowity program wydarzenia i dodatkowe informacje zostaną przesłane pocztą elektroniczną po otrzymaniu pełnej płatności.
 6. W przypadku niemożności wzięcia udziału w wydarzeniu z przyczyn medycznych, całkowita wpłata za wyprawę podlega zwrotowi (wymagane zaświadczenie lekarskie/szpitalne). Organizator pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 250zł.
 7. Opcje zwrotu depozytu:
  a. 100% – jeśli rezygnujesz/nie możesz wziąć udziału w wyprawie na przynajmniej 30 kalendarzowych dni przed wyprawą.
  b. 70% – jeśli rezygnujesz/nie możesz wziąć udziału w wyprawie 20-30 kalendarzowych dni przed wyprawą. Rezygnacja musi być wysłana drogą elektroniczną na mikrowyprawy@gmail.com, wartość zwrotu zostanie obliczona biorąc pod uwagę datę otrzymania wiadomości e-mail.
 8. Opcje zwrotu płatności w przypadku rezygnacji z udziału w wyprawie:
  a. Rezygnacja na więcej niż 15 dni kalendarzowych przed datą wydarzenia: 70% zwrotu wpłaconej kwoty.
  b. Rezygnacja 8-14 dni przed datą wydarzenia: 40% zwrotu wpłaconej kwoty.
  c. Rezygnacja na 1-7 dni przed datą wydarzenia: BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU PIENIĘDZY.
  Ostateczna kwota zwrotu zostanie pomniejszona o opłatę administracyjną w wysokości 75zł (nie dotyczy pkt. 6).
 9. W przypadku odwołania wydarzenia procedury zwrotu kosztów zostaną ogłoszone tak szybko, jak to możliwe. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane, przełożone lub zmieniona data, dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić o tym uczestników.
 10. Od czasu do czasu mogą wystąpić szczególne okoliczności, w których posiadaczem biletów nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu z powodu różnych okoliczności życiowych. Będziemy rozpatrywać takie sytuacje indywidualnie. Nie gwarantuje to jednak zwrotu pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, bilety nie podlegają zwrotowi. Biletów nie można wymienić ani zwrócić po zakupie, chyba że wydarzenie zostanie odwołane.
 11. W celu zwrotu pieniędzy za odwołane lub przełożone wydarzenie, uczestnik musi skontaktować się z organizatorem za pośrednictwem poczty elektronicznej: mikrowyprawy@gmail.com.
× Auuu... Jak możemy Ci pomóc?