GO UP
co kupić chłopakowi

10 prezentów dla outdoorowego chłopaka

Zakupy w ogóle mnie nie kręcą. Jak już wchodzę do sklepu, to spędzam w nim dwie minuty i zwykle wychodzę bez niczego. Ale jak jestem w sklepie outdoorowym, czuję się jak dziecko w magazynie z zabawkami. Mógłbym mieć wszystko! Jeśli nie wiecie, co na Święta kupić Waszym chłopakom – małym i dużym – przygotowałem dla Was kilka podpowiedzi. Zobaczcie!

PS. na hasło „mikrowyprawy15” dostaniecie 15% zniżki, która łączy się z innymi promocjami na stronie, więc zakupy możecie zrobić nawet so 30% taniej.

 

Krzesiwo 59,99 zł

prezent dla chłopaka

Ekstra zabawka dla dużych chłopców. Chociaż frajdę będą mieli też mali. Bo kogo nie kręci rozniecanie ognia?

http://szpx.pl/rktgj

 

Czapka 49,99 zł

prezent dla niego

Jestem czapkowym freakiem. Mam ich prawie dziesięć i większość z nich regularnie nosze. W terenie zawsze mam ze sobą dwie: cienką i grubszą. Czasami, jak jest bardzo zimno, nosze je obie, czasami jedną z nich.

http://szpx.pl/iwXNl

http://szpx.pl/sfv7b

 

Scyzoryk 76,99 zł

prezent dla niego

Mam pięć i każdy sprawdza się w innych warunkach. Najmniejsze biorę w krótkie podróże w bagaż podręczny i przepuszczają mi je na lotnisku. Ostrze musi mieć mniej niż 6 cm długości, ale na niektórych lotniskach i tak mogą Wam je zabrać. Choć mi się to nigdy nie zdarzyło. Większe biorę do lasu, albo na dłuższe podróże gdzie potrzebuję więcej funkcji, np. nożyczki

http://szpx.pl/wwn0u

http://szpx.pl/Rp7fm

 

Okulary przeciwsłoneczne 119,99 zł

prezent dla niego

To, że jest zima nie znaczy, że nie potrzebujecie okularów. W górach, w śniegu przydadzą się jeszcze bardziej niż latem.

http://szpx.pl/Cb6Ub

 

Czołówka 99,99 zł

prezent dla mężczyzny

Bez wielkiej filozofii: większość z nas potrzebuje jej do oświetlenia trasy podczas trekkingu albo nocnego wyjścia z namiotu na siku. Nie inwestowałbym w ten sprzęt większych pieniędzy niż potrzeba.

http://szpx.pl/mKHVT

 

Rękawiczki 129,99 zł

co dla niego pod choinkę

Potrzebne są dwa rodzaje: albo takie, które będą współpracować z ekranem dotykowym telefonu (The North Face), albo takie, w których będzie bardzo ciepło, jak będzie bardzo zimno. Dla siebie wybrałbym obie.

http://szpx.pl/oMZvP

http://szpx.pl/28C6t

 

Kubek termiczny 139,99 zł

Przyda się do miasta i w teren. Ten model można myć w zmywarce.

http://szpx.pl/FcFn2

 

Nerka 87,99 zł

prezent dla chłopaka

Nie znoszę portfeli uwierających mnie w tyłek. Dlatego zawsze mam ze sobą nerkę, w którą dokumenty, pieniądze i czasami wcisnę aparat.

https://sklepdlaturysty.pl/saszetka-jack-wolfskin-cross-run-black-2002412-6001.html

 

Hamak 239 zł

hamak

 

Jeśli śledzicie mój profil od dłuższego czasu, to już wiecie, że jestem fanem hamaków. Lekkie to, wygodne i szybko się rozkłada. Testowałem wiele modeli, Lesovik zdecydowanie robi najlepsze. A na dodatek to polska firma. Sytuacja win-win.

http://lesovik.eu/sklep/hamak-duch/    Przy zakupach wpiszcie kod rabatowy „MIKRO”, a dostaniecie 10% zniżki.

 

Duffel bag 419,99 zł

torba podróżna

Nie ruszam się bez tej torby w większość moich podróży. Jest pojemna, praktyczna i niezniszczalna. Must have.

http://szpx.pl/S5oUI

 

Bonus!

Zawsze marzyliście o tym, żeby być podróżnikami ale nie wyszło? Siedzicie w korpo i przeglądacie relacje z podróży marząc o własnej? Mikrowyprawy są sposobem na to, żeby zjeść ciastko i mieć ciastko! Czyli przeżyć przygodę, prowadząc normalne życie z kredytami, dziećmi i robotą w biurze.

W mojej książce: „Mikrowyprawy w wielkim mieście”, przeczytacie o tym, jak to zrobić. Teraz, za niecałe 23 zł! https://link.do/9Yi1d

 

tekst: Łukasz Długowski

 

 

 

Leave a Reply